آشنایی با فروشگاه لوازم یدکی اسپادانا - ستوده

فروشگاه اسپادانا فعالیت خود را در سال ۱۳۸۳ در زمینه تولید واشرآلات گروه بنز و ولو شروع کرد.
با فعالیت، تحقیق مداوم و کسب تجارب بیشتر، از سال ۱۳۸۷ با تهیه متریال درجه ۱، محصولات خود را با نام اسپادانا و با بسته بندی مناسب همراه با مشخصات کالا، به بازار مصرف ارائه کرد که مورد استقبال مشتریان و مصرف کنندگان قرار گرفت.
این مجموعه در طی سال‌ها تجربه، با توجه به نیاز بازار و بررسی کیفیت قطعات مصرفی، اقدام به ساخت قالب‌های جدید با تکنولوژی روز و با استفاده از بهترین مواد اولیه کرده است و پس از مدتی، با گسترش محصولات در بقیه گروه‌های خودروهای سنگین همچون نیسان‌دیزل، هوو، فاو، کاویان، اسکانیا و… به فعالیت خود ادامه داد.
در سال ۱۳۹۶ این مجموعه برند خود را با نام ستوده به ثبت رساند و پس از ۲ سال، جهت رفاه حال مشتریان، اطمینان خاطر مصرف کنندگان و حفظِ اصالتِ کالاهای تولیدی، اقدام به حک لوگوی «ستوده» و کد محصول روی قطعات نموده و آن‌ها را با بسته‌بندی شکیل و بهینه به منظور سلامت و ماندگاری بیشتر عرضه کرد.
قابل ذکر است که در حین تولید، حکاکی و بسته‌بندی کالاها، کنترل کیفی صورت گرفته و با توجه به اطمینان خاطری که از مواد اولیه و‌ نحوه‌ی تولید قطعات حاصل شده است، کلیه محصولات دارای ضمانت هستند.
نظر به سلیقه‌ای بودن بسیاری از قطعات، به خصوص در زمینه واشرآلات، ارائه چندین نمونه از یک واشر از ویژگی‌های این مجموعه می‌باشد.
برای مثال واشر بغل اگزوز (منیفولد اگزوز) برای خودروهای نیسان‌دیزل، هوو و بنز در چندین مدلِ طرح اصلی، ۳ لا استیل، ۵ لا حلب، حلب و پانچی، دو رو مس و… در این مجموعه تولید و با توجه به درخواست مشتریان در اختیار ایشان قرار داده می‌شود.
بدیهی است تمامی نمونه‌های فوق‌الذکر دارای کیفیت بوده و مصرف آن‌ها نسبت به نیاز و سلیقه تعمیرکاران تغییر می‌کند.
از خدمات دیگر این مجموعه تهیه واشرآلات کامل و نیم‌کامل موتور برای کلیه خودروها در انواع مختلف و در نتیجه با قیمت‌های متفاوت است که فرم تولید مربوط به آن‌ها با تبادل نظر و همفکری فروشندگان و‌ تعمیرکاران تهیه و ارائه می‌گردد.
تعامل مستقیم و مداوم مدیریت با مشتریان و تعمیرکاران در تمام نقاط ایران سبب تجدیدنظر در تولید برخی قطعات (تغییر نوع متریال، شکل، فرم و…) شده‌ است که این امر در بهبود کیفیت و دوام بیشتر کالاهای تولید شده، تاثیر به سزائی داشته است.